Nabídky zaměstnání

Zde jsou zveřejňovány aktuální pracovní nabídky od některých zaměstnavatelů, kteří nám zaslali pracovní nabídky pro studenty oborů Telekomunikační a multimediální systémy, Sdělovací a zabezpečovací technika v dopravě. Detailní popis a požadavky na uchazeče naleznete v přílohách. Další pracovní nabídky jsou k dispozici na obvyklých místech (pracovní agentury, informační portály, jednotliví zaměstnavatelé atd.).

Test inženýr

Nabídka zaměstnání pro několik pracovníků na pozice test inženýrů ve firmě Continental Automotive, lokalita Brandýs nad Labem. Více je uvedeno v příloze.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (Test_inzenyr.pdf)Test inženýr[Nabídka zaměstnání, obor TM]170 Kb03/17/16 16:17

Systémový specialista

Systémový specialista - nabídka zaměstnání od státní organizace Správa železniční dopravní cesty (SŽDC). Vhodné pro absolventy oboru Sdělovací a zabezpečovací technika v dopravě nebo energetika.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (SZDC_nabidka-prace.pdf)Inzerát SŽDC[ ]627 Kb12/07/15 09:59

Specialista pro zahraniční obchod - Technik

Specialista pro zahraniční obchod - technik (železniční zabezpečovací technika), zaměstnání pro firmu AŽD Praha, Praha. Vhodné pro absolventy oboru Sdělovací a zabezpečovací technika v dopravě.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (Inzerat-AZD_2014.pdf)Inzerat-AZD_2014.pdf[ ]54 Kb01/05/15 09:59

Technik (mobilní komunikační systémy)

Nabídka zaměstnání pro PČR - Technik (mobilní komunikační systémy). Pracovní pozice jsou v Praze. Více je uvedeno v příloze.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (PCR_mobilni_komunik_sys.pdf)Technik (mobilní komunikační systémy)[Nabídka zaměstnání, obor TM]121 Kb04/26/15 19:36

Technik pro návrh a vývoj elektronických obvodů

Nabídka zaměstnání pro PČR - Technik pro návrh a vývoj elektronických obvodů. Pracovní pozice jsou v Praze. Více je uvedeno v příloze.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (PCR_vyvoj_obvodu.pdf)Technik pro návrh a vývoj elektronických obvodů[Nabídka zaměstnání, obor TM]117 Kb04/26/15 19:39

Technik pro zavádění a oživování elektronických systémů

Nabídka zaměstnání pro PČR - Technik pro zavádění a oživování elektronických systémů. Pracovní pozice jsou v Praze. Více je uvedeno v příloze.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (PCR_ozivovani_systemu.pdf)Technik pro zavádění a oživování elektronických systémů[Nabídka zaměstnání, obor TM]120 Kb04/26/15 19:37